ייעוץ חינם בטלפון

השאירו פרטים או התקשרו
אזורי שירות
חדש באתר

אודות

למה אנחנו?

√ מומחים למזגנים: אנחנו מנקים אך ורק מזגנים וזו המומחיות שלנו, כשיש לנו ידע מעמיק בנוגע לכל סוג של מזגן שקיים.

√ הלקוח במרכז: הצרכים, הדרישות והרצונות שלכם הם בעדיפות העליונה מבחינתנו, ואנחנו מעניקים לכם את השירות שבאמת מגיע לכם.

√ שיטות ניקיון אקולוגיות: אנחנו מיישמים שיטות ירוקות לניקיון המזגן, כמו ניקוי באדים, אשר מבטיחות ניקיון באיכות גבוהה מבלי לערב חומרים כימיים.

 

ניסיון:

√ 20 שנה בתחום: אנחנו מנקים מזגנים כבר במשך יותר משני עשורים, והתמודדנו עד היום בהצלחה עם כל סוג מזגן וטכנולוגיה שקיימים.

√ הכשרה לכל איש צוות: אנחנו דואגים להעביר את כל המנקים שלנו קורס הכשרה שמלמדת אותם כיצד להתמקצע בשיטות ובטכניקות המתקדמות ביותר בתחום ניקוי המזגנים.

√ אלפי לקוחות מרוצים: הצטרפו לאלפי הישראלים שהפכו להיות חלק ממשפחת הלקוחות הקבועים שלנו. יש לנו מוניטין שלא כל חברת ניקוי מזגנים יכולה להתהדר בו.

 

שירות:

√ פריסה ארצית מלאה: אנחנו מציעים לכם שירותי ניקיון למזגן בכל עיר וישוב בארץ – ללא יוצא מן הכלל!

√ התאמת הניקיון ללקוח: משירותי ניקוי בסיסיים לפילטרים וליחידה הפנימית ועד לשירותי ניקיון מתקדמים ליחידה החיצונית שהגישה אליה בעייתית – אנחנו עושים הכול ובהתאם לצרכים שלכם.

√ לוח זמנים גמיש: אנחנו מבינים שלרבים יש סגנון חיים עמוס, ולכן אנחנו גמישים בלוח הזמנים שלנו, ותוכלו להזמין אותנו לניקיון גם ביום שישי במידת הצורך.

 

אחריות:

√ 100% שביעות רצון: אם לא תצאו מרוצים משירותי הניקיון שלנו למזגן, נעשה כל שביכולתנו כדי לתקן את המצב ולטפל במזגן שלכם בשנית וכמו שצריך.

√ בטיחות המזגן: אנחנו דואגים ששיטות הניקיון שלנו לא יזיקו למזגן בשום צורה, וביכולתנו אף לתחזק את המזגן שלכם כך שתימנעו מהחלפת רכיבים שלא לצורך.

√ שקיפות מלאה: אנחנו לא אומרים מחיר אחד בטלפון וגובים מחיר אחר בעת הניקיון. תקבלו מאיתנו פירוט מלא שיראה לכם על מה אתם משלמים וכמה עוד לפני שתזמינו אותנו.